artan hoxha

 • VARRIM APO MANIFESTIM POLITIK?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Prenç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Mark Marku – Analist Armand Shkullaku – Gazetar Në lidhje direkt: Arjan Çuri – Analist Orgest Sako – Gazetar Korrespondenti i Tv Klan, Orest Sako, të enjten, deklaroi se gjatë ceremonisë së varrimit të Kostandinos...
 • OPINION – KE PO.SULMON SAIMIR TAHIRI?

  Të ftuar: Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Saimir Tahiri – Ish Ministër i Brendshëm Mark Marku – Analist Basir Çollaku – Gazetar Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri, është rikthyer pas 1 viti në studion e “Opinion”, në Televizionin Klan. Pas një heshtje...
 • OPINION – VANGJUSH DAKO NE PERGJIMET E TRAFIKANTEVE!

  Të ftuar: Vangjush Dako – Kryetar i Bashkisë së Durrësit Robert Rakipllari – Kryeredaktor i “Panorames: Artan Hoxha – Gazetar Mentor Kikia – Kryeredaktor i “Klan Plus” Mark Marku – Analist Çlirim Gjata – Avokat Kryetari i Bashkisë së Durrësit Vangjush Dako ka thënë në emisionin “Opinion” në Tv...
 • OPINION – ARRESTIMET, KUSH E KA RRADHEN?

  Të ftuar: Armand Bajrami – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Ylli Manjani – Ish-ministri i Drejtësisë Klodiana Lala – Gazetare   Ish-ministri i Drejtësisë nga radhët e LSI-së, Ylli Manjani ka reaguar ashpër kundër arrestimit të dy ish-deputetëve të Partisë Socialiste Arben Çuko dhe Arben Ndoka. I ftuar në...
 • OPINION – AKUZAT PER TAULANT BALLEN!

  Të ftuar: Taulant Balla – Kreu i grupit parlamentar të PS-së Mentor Kikia – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, të mërkurën, deklaroi edhe njëherë tjetër se nuk e njeh Fredi Alizotin dhe nuk është i përfshirë në skenarin e paraqitur nga...
 • OPINION – RAMA, MEDIAT DHE DEBATIMBI SHPIFJEN!

  Të ftuar: Jordan Daci – Gazetar Anila Basha – Gazetare Mustafa Nano – Gazetar Artan Hoxha – Analist Mark Marku – Petagog Redi Shehu – Analist Studiuesi i medias, profesori Mark Marku, të martën, deklaroi se kryeministri Edi Rama nuk mund të ndërhyjë me aq lehtësi në sistemin e...
 • OPINION – BABALE-XHAFAJ, PERGJIMI 2!

  Të ftuar: Ervin Salianji – Deputet i PD-së Lorenc Vangjeli – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Basir Collaku – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Gazetarja e kronikës, Klodiana Lala, të mërkurën, deklaroi se në Britaninë e Madhe ka vajtur zëri i Agron Hysenit dhe jo...
 • OPINION – BABALE-XHAFAJ, PERGJIM APO AKTRIM?

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Çlirim Gjata – Avokat Jetmir Olldashi – Gazetar Ervin Salianji – Deputet i PD-së Avokati Çlirim Gjata, të martën, deklaroi se kallëzimi penal ndaj gazetarit Jetmir Olldashi nuk është i drejtë. Gjata tha në studion...
 • OPINION – VRASJE NE MES TE BLLOKUT!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Mirash Martini – Avokat Doriana Bezat – Gazetare Xhevair Zhabina – Gazetar Mentor Kikia – Gazetar Poli Hoxha -Gazetar Bilbil Mema – Drejtor i policisë së shtetit Avokati i të plagosurit Ervis Martinaj thotë se klienti i tij dhe Ervin Mata, tentuan që...
 • OPINION – CFARE THOTE XHISIELA MALOKU?

  Të ftuar: Klodjana Lala – Gazetare Mentor Kikia – Gazetar Armand Bajrami – Gazetar Arjan Curri – Petagog Artan Hoxha – Analist   25-vjeçarja Xhisiela Maloku, e reja që fillimisht denoncoi dhunë dhe përdhunim nga Rexhep Rraja, djali i deputetit të Partisë Socialiste, Rrahman Rraja, por më pas i...
 • OPINION – E VERTETA E DENONCIMIT TE FUSHE-KRUJES!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Armand Shkullaku – Gazetar Basir Collaku – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në lidhje direkte: Tauland Balla – Kryetar i grupit parlamentar të PS-së Emiljano Nuhu – Ish-oficer i policisë Ish-oficeri i policisë Emiljano Nuhu ka deklaruar në një...
 • OPINION – PIKEPYETJET E NJE DENONCIMI TRONDITES!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Jordan Daci – Jurist Basir Collaku – Gazetar Mentor Kikia – Gazetar     Në studion e emisionit “Opinion” është diskutuar mbrëmjen e sotme për denoncimin e ish-oficerit të policisë Emiljano Nuhu, i cili ka akuzuar se është kërcënuar nga dy deputetët socialistë...
 • Denoncimi i policit, dy gazetarët përplasen për versionin e ngjarjes (video)

  Në studion e emisionit “Opinion” është diskutuar mbrëmjen e sotme për denoncimin e ish-oficerit të policisë Emiljano Nuhu, i cili ka akuzuar se është kërcënuar nga dy deputetët socialistë Rrahman Rraja dhe Taulant Balla. Kërcënimi ka nisur për shkak të djalit të deputetit Rraja, i cili ka qenë i...
 • OPINION -KE ARRESTUAN EUROPIANET NE SHQIPER

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Lorenc Vangjeli – Gazetar Anila Hoxha – Gazetare Besfort Lamallari – Zv/ministër i Brendshëm Basir Collaku – Gazetar     Ke arrestuan europianet ne Shqiperi! Zv/ministri i Brendshëm Besfort Lamallari thotë se grupi i “Bajri” i goditur të premten nga Policia e Shtetit,...
 • OPINION – VRASJET QE TRONDITEN SHQIPERINE!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Gazetar Investigativ Voltana Ademi – Kryetare e Bashkisë së Shkodrës Besfort Lamallari – zv. Minister i Brendshëm Mentor Kikia – Gazetar Gazetari investigativ, Artan Hoxha, të hënën në darkë, deklaroi në lidhje me vrasjen e 42-vjeçarit Alket Muho në Memaliaj se nuk përjashtohet mundësia...
 • OPINION – ENIGMAT E VDEKJES SE GARDISTIT!

  Të ftuar: Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Klodiana Lala – Gazetare Gazetari Artan Hoxha, të hënën, ka rrëfyer disa të dhëna në lidhje me vetëvrasjen e Shkëlzen Qordjas, shoferit të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj në garazhet e Gardës së Republikës. Hoxha...
 • OPINION – NEGOCIATAT, CFARE VENDIMI U MOR?

  Të ftuar: Preç Zogaj – Analist Artan Hoxha – Analist Alfred Peza – Gazetar Mustafa Nano – Gazetar Në lidhje direkte: Ditmir Bushati – Ministër i Jashtëm i Shqipërisë Ministri i Jashtëm, Ditmir Bushati, të martën, ka folur në emisionin ‘Opinion’ për procesin e hapjes së negociatave nga BE...
 • OPINION – RENIA E EUROS DHE PARATE E PISTA!

  Të ftuar: Arben Malaj – Ish-Ministër i Financave Klodian Tomorri – Gazetar Artan Hoxha – Analist Ornela Liperi – Kryeredaktorja e revistës “Monitor” Selami Xhepa – Ekspert i ekonomisë Artan Hoxha – Gazetar Gazetari i ekonomisë në Top Channel, Klodian Tomorri është shprehur se rënia e euros në vend...
 • OPINION – KUSH PO PERGJON POLITIKEN?

  Të ftuar: Fatos Klosi – Ish kreu i Shërbimit Informativ Kombëtar Preç Zogaj – Analist Mustafa Nano – Gazetar Fahri Balliu – Gazetar Robert Rakipllari – Gazetar Artan Hoxha – Gazetar Arjan Dyrmishi – Ekspert sigurie   Gazetari Artan Hoxha në lidhje me temën e emisionit ‘Opinion’ se ‘kush...
 • OPINION – SA ESHTE PASURIA E POLITIKANEVE?

  Të ftuar: Lorenc Vangjeli – Analist Ylli Manjani – Ish Ministër i Drejtësisè Agron Shehaj – Deputet i PD Ola Xamo – Gazetare Sokol Xhamet – Gazetare Artan Hoxha – Gazetar Deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj, numri dy më i pasur i Parlamentit shqiptar, të martën, deklaroi se...
1 2 3 5
Emisione