Foto/ Çfarë veshën yjet në tapetin e American Music Awards 2016

Posta

Foto/ Çfarë veshën yjet në tapetin e American Music Awards 2016

13:25 21/11/2016

Mbrëmjen e së dielës është mbajtur në Los Angeles ndarja e çmimeve American Music Awards 2016.

Gigi Hadid dhe Jay Pharoah kanë mirëpritur të ftuarit, ku mes të pranishëve ishin zërat më të njohur të muzikës si Drake, Selena Gomez, Maroon 5, Bruno Mars dhe John Legend, Lady Gaga, etj.

Nata e mbrëmshe është cilësuar si “nata e Drake”, pasi ka thyer rekordin e Michael Jackson me 13 nominime. Por çfarë veshën të ftuarit në tapetin e kuq? 

Për më shumë shfletoni fotogalerinë më poshtë./tvklan.al

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”69″ ajax_pagination=”1″ order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_imagebrowser”]


Reklama
LAJMET

Të ngjashme

Reklama
UKT
UKT

Grupi