Georgina Rodriguez pozon nudo para kamerave, rrëmben vëmendjen e të gjithëveGeorgina Rodriguez pozon nudo para kamerave, rrëmben vëmendjen e të gjithëve

09:50 23/02/2021

Partneria e Cristiano Ronaldos është kthyer në një nga personazhet më të komentuar në botë. Nga një vajzë e thjeshtë, ajo është bërë imazhi i markave më të mëdha në botë.

Së fundmi ajo ka pozuar për markën Gucci duke reklamuar një prej çantave të saj. Ajo shihet tërësisht nudo, ku pjesët intime i ka mbuluar me çantën.

Georgina ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video që ka postuar në rrjetet sociale ku pozon para kamerave. Georgina në çdo dalje të saj shkëlqen me format e saj perfekte dhe e kuruar deri në detaje. /tvklan.al


Të ngjashme