Getoari i bën Marinës urimin romantik për ditëlindje, zbuloni sa vjeç mbush moderatorja
Getoari i bën Marinës urimin romantik për ditëlindje, zbuloni sa vjeç mbush moderatorja

11:00 17/05/2021

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur e spektaklit “Klanifornia”, Marina Vjollca sot feston 29-vjetorin e saj të lindjes, ku nuk kanë munguar urimet e shumta nga fansat, miqtë dhe të afërmit e saj.

Ajo që ra më shumë në sy, ishte urimi romantik që i bëri reperi i njohur Getoar Selimi. Ai shprehet se nuk ka nevojë që të lexojë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë, e vetmja gjë që duhet të bëjë është të shohë tek sytë e saj për të kuptuar se çfarë është dashuria.

“Disa njerëz lexojnë libra dhe histori për të gjetur kuptimin e dashurisë. Unë e gjitha çfarë duhet të bëj është të shoh sytë e tu. Gëzuar ditëlindjen gruaja ime e dashur”, kashkruar Getoari tek fotoja e Marinës. /tvklan.al

Të ngjashme