Horoskopi 11 Maj 2020

Horoskopi 11 Maj 2020

08:39 11/05/2020

Dashi- Klima në çift do të përmirësohet gjatë kësaj dite. Të dy palët do të bëni përpjekje për më shumë dialog dhe mirëkuptim. Në planin financiar do të arrini t’i zgjidhni të gjitha problemet që keni pasur.

Demi- Do të jetë një ditë pozitive për çiftet. Do të ndani çdo brengë dhe çdo gëzim me atë që keni në krah dhe nuk do të debatoni për asgjë. Në planin financiar do ju dalin vështirësi, por nuk duhet të ndaleni së bëri përpjekje për ndryshim të situatës.

Binjakët- Çështjet e zemrës nuk kanë për të ecur shumë mirë gjatë kësaj dite. Do të debatoni me partnerin dhe nuk do të logjikoni për ato që do thoni. Në planin financiar fati do të jetë gjithë kohës me ju dhe sektori i financave do të jetë i kënaqshëm.

Gaforrja- Duke qenë se është në një orbitë jo të favorshme, nuk mund të pretendoni në mbështetje të mundshme të Marsit. Përkundrazi, “Planeti i kuq” mund të sjellë jo pak telashe.

Luani- Nëse nuk jeni tolerantë gjatë kësaj dite, marrëdhënia në çift mund të ketë probleme dhe tronditje të njëpasnjëshme. Në aspektin financiar, buxhetin do të dini si ta organizoni dhe nuk do ju dalin të papritura të pakëndshme.

Virgjëresha- Do të jeni “të përkëdhelurit” e Afërditës, e cila do t’ju sjellë energjitë, por edhe humorin e nevojshëm për të përballuar me sukses situatën në planin sentimental.

Peshorja- Duke qenë se kuadri yjor është shumë i favorshëm, kjo periudhë që po kaloni mund t’ju ofrojë vërtet shumë shanse të mira. Por duhet të tregoni kujdes për të ndarë gjërat sipas rëndësisë që kanë.

Akrepi- Në planin sentimental përmirësimet e nisura kohët e fundit do të vazhdojnë edhe më tej. Do të jeni edhe më të afërt me partnerin tuaj dhe do t’i pranoni gabimet që keni bërë. Në lidhje me financat, situata do të jetë delikate dhe nuk do të arrini dot të kryeni investimet e nevojshme.

Shigjetari- Marsi do të kthehet vrullshëm në shenjë, duke fuqizuar ndjeshëm edhe veprimin e planetëve të tjerë të favorshëm. Kujdes, në dashuri gjithçka mund të ndodhë me një Afërditë që paraqitet “tekanjoze”.

Bricjapi- Ata që janë në një lidhje do të jenë më të dashuruar se kurrë. Çdo problem i ditëve te fundit do zgjidhet me qetësi. Në lidhje me financat, nuk keni për të pasur probleme dhe vështirësi sepse kohët e fundit keni ditur si t’i hidhni hapat me kujdes.

Ujori- Pas një periudhe gri, situata po fillon të përmirësohet dhe në fund të tunelit duket dritë. Do të jeni më të kthjellët në ide dhe mendime. Bëni kujdes nga pabesia e dikujt.

Peshqit-Periudhën e tensionuar dhe plot telashe e keni lënë prapa, prandaj është koha të ktheni sytë nga e ardhmja dhe të merreni më shumë me të. Mendohuni mirë para se të bëni një lëvizje. /tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo