Inter fiton me përmbysje

Inter fiton me përmbysje

19:59 22/11/2020

Torino humbet 4-2 sfidën e javës së tetë

Interi u kthye te fitorja në kampionat. Zikaltërit mundën 4-2 me përmbysje Torinon të dielën në San Siro. Lukaku ishte protagonist me 2 gola të shënuar dhe 1 asist. Roma fitoi 3-0 sfidën me Parmën.

Sasuolo mori përkohësisht kreun e Serisë A me suksesin 2-0 në fushën e Veronës, në pritje të takimit të mbrëmjes Napoli-Milan.

Tv Klan

Të ngjashme