Inter fiton me përmbysje me TorinonInter fiton me përmbysje me Torinon

23:51 13/07/2020

Zikaltrit ngjiten në vendin e dytë

Inter fitoi 3-1 ndaj Torinos. Torinezët kaluan në epërsi në minutën e 18’ të pjesës së parë me anë të Belotit që shfrytëzoi një gabim të portierit Handanoviç.

Zikaltrit e kthyen rezultatin që në nisje të pjesës së dytë, fillimisht me Jang dhe më pas me Godin dhe Martinez.

Me fitoren, Inter ngjitet në vendin e dytë me pikë të barabarta me Lazio.

Tv Klan
Të ngjashme