Ishin në shërbim, plagosen dy policë në TiranëIshin në shërbim, plagosen dy policë në Tiranë

11:01 07/02/2021

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Laknas. Policia e Tiranës njofton se në aksident është përfshirë një mjet i policisë me një detyrë tjetër.

Nga përplasja janë përplasur dy punonjësit e policisë, P.K. dhe A.M. që ishin në shërbim, si dhe pasagjerja në mjetin tjetër më inicialet E.Xh..

Të plagosurit janë dërguar menjëherë në spital dhe ndodhen nën kujdesin e mjekëve jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./tvklan.alTë ngjashme