Nëse edhe ju ndjeni nevojën për të bërë një ndryshim në pamjen tuaj, jeni te artikulli i duhur.

Një prerje flokësh, një ngjyrë e re ose thjesht një model flokësh ndryshe është mënyra më e lehtë për të rinovuar veten pasi ky ndryshim do ndikojë pozitivisht në humorin tuaj.

Nga Java e Modës për sezonin Vjeshtë/Dimër 2024 ne kemi përzgjedhur disa stilime aq sa të guximshme dhe të lezetshme për ju. Flokë të shkurtër, flokë të gjatë, me gërsheta apo pa, të kapur…

Këto e të tjera u panë në rrugët e Parisit, Londrës, Milanos. Hidhuni një sy!

/tvklan.al