Kapen hajdutët e këpucëve luksoze – TV KLAN

Kapen hajdutët e këpucëve luksoze

Policia italiane ka përmbyllur me sukses operacionin e koduar “Easy Shoes”, duke vënë në pranga 5 persona. Akuza? Vjedhje të këpucëve luksoze.

Në një operacion të zhvilluar nga karabinierët e Fermo dhe Ascoli Piceno, të shtrirë në Marche dhe Puglia, policia bëri të mundur shkatërrimin e një rrjeti të trafikut të këpucëve luksoze.

Sipas mediave italiane, vjedhjet janë kryer gjatë javëve të fundit në kompani në Fermo dhe Verona./tvklan.al

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione