Këngëtarja e njohur i rikthehet ish-të dashurit, fotografohen të lumtur bashkë

Këngëtarja e njohur i rikthehet ish-të dashurit, fotografohen të lumtur bashkë

08:49 23/01/2020

Ata janë të dy shumë të njohur dhe me një numër të madh fansash, të cilët i kanë dashur gjithnjë bashkë…

Por pas një periudhe të gjatë lidhjeje Channing Tatum dhe Xhessie J krejt papritur i dhanë fund lidhjes.

Por duket se dashuria e tyre ende nuk është shuar. Ata janë fotografuar teksa shëtisin së bashku në Los Angeles, më të lumtur se kurrë.

Aktori 39 vjeçar dhe këngëtarja 31 vjeçe, sipas një burimi pranë tyre, thuhet se kanë qëndruar vetëm pak kohë të ndarë, duke e shfrytëzuar më shumë si një periudhë pushimi. /tvklan.alGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi