Ardhja e festave të fundvitit krijon edhe një lloj nostalgjie për të kaluarën, ku pjesa më e madhe e njerëzve kujtojnë vitet e kaluara, mënyrën e festimit, por edhe vitet më të bukura. Por si ka qenë stili i shqiptarëve nga një festë në tjetrën? Cilat janë ngjarjet më interesante dhe që kujtohen me më shumë nostalgji?

Kjo çështje është trajtuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Opinion” nga një panel që përfshin disa breza, Zana Guxholli,Virgjil Kule, Leonard Solis, Preç Zogaj, Blendi Klosi, Monika Kryemadhi, Suada Sherifi dhe Armina Mevlani./tvklan.al