Manchester City hakmerret ndaj Tottenham


Manchester City hakmerret ndaj Tottenham

19:00 20/04/2019

Manchester City bën një hakmarrje të vogël ndaj Tottenham. Në ndeshjen e luajtur në Premier League, skuadra e Guardiolas fitoi minimalisht me golin e Foden në minutën e 5.

Manchester City u skualifikua pak ditë më parë nga Champions League pikërisht nga Tottenham.

Me humbjen e sotme, skuadra londineze rrezikon të humbë vendin e tretë në renditje dhe të dalë nga zona e ligës së kampioneve.

Tv Klan


Të ngjashme