Manchester City hakmerret ndaj Tottenham – TV KLAN

Manchester City hakmerret ndaj Tottenham

Manchester City bën një hakmarrje të vogël ndaj Tottenham. Në ndeshjen e luajtur në Premier League, skuadra e Guardiolas fitoi minimalisht me golin e Foden në minutën e 5.

Manchester City u skualifikua pak ditë më parë nga Champions League pikërisht nga Tottenham.

Me humbjen e sotme, skuadra londineze rrezikon të humbë vendin e tretë në renditje dhe të dalë nga zona e ligës së kampioneve.

Tv Klan

Kategori
SportTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*