Marina Vjollca ndan disa momente lumturie me të ëmën dhe i bën dedikimin e ëmbël


Marina Vjollca ndan disa momente lumturie me të ëmën dhe i bën dedikimin e ëmbël

13:08 31/08/2020

Moderatorja e njohur Marina Vjollca, është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh herë ndan momente edhe nga përditshmëria e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një video të së ëmës në “Instastory” duke kërcyer dhe shprehet se ta shohë atë kështu, është lumturia më e madhe.

 “Lumturia më e madhe kur e shoh mamën kështu”, ka shkruar Marina. /tvklan

Të ngjashme