Marrëdhënie seksuale në park, çifti ndërpritet nga… (Video)

Marrëdhënie seksuale në park, çifti ndërpritet nga… (Video)

11:18 22/11/2019

Një çift është filmuar duke kryer marrëdhënie seksuale në mes të një parku publik dhe u ndalën vetëm sepse u shqetësuan nga një qen.

Ngjarja ndodhi në Perth të Australisë. Në pamjet e publikuara nga mediat dallohen njerëzit që kalojnë anash disa metra larg, ndërsa çifti kryen seks.

Videoja duket se është bërë nga një kullë aty afër. E gjithë skena u ndërpre nga një qen, i cili vrapoi në drejtim të çiftit. Më pas, atyre iu bashkua dhe pronari i qenit.

Në disa pamje të tjera më afër dallohet që pas kësaj ngjarje, gruaja është ulur ngjitur me partnerin e saj duke ledhatuar qenin e duke i folur pronarit të tij.

Nuk dihet nëse çifti është raportuar në polici. Kryerja e marrëdhënieve seksuale në publik dënohet me dy vjet burg në Australi. /tvklan.al
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi