Miss Universe bën namin në rrjetet sociale, publikon video topless!Miss Universe bën namin në rrjetet sociale, publikon video topless!

23:15 03/11/2020

Blerta Veseli është vajza nga Kosova e cila tërhoqi vëmendjen e të gjithëve dhe spikati me bukurinë dhe sensualitetin e saj në Miss Universe Albania&Kosovo. Ajo fitoi çmimin e parë duke u shpallur kështu Miss Universe Kosovo.

Në një intervistë në emisionin Rudina në Tv Klan, Blerta ka treguar se studion për arkitekturë dhe ka punuar me kohë të pjesshme në Ministrinë e Infrastrukturës në Prishtinë. Përsa i përket faktit që u zgjodh “Miss Universe Kosovo 2020”, ajo shprehet se ndihet e lumtur që ka marrë këtë përgjegjësi dhe t’i përfaqësojë vajzat e Kosovës me dinjitet.

Së fundmi Blerta ka provokuar ndjekësit e saj me disa video të postuara në Instastory ku shihet topless, mjaft joshëse dhe sensuale. Ajo ka mbuluar gjoksin e saj me disa gjethe duke luajtur me imagjinatën e të gjithëve. /tvklan.alTë ngjashme