Ndryshimi drastik i “Sofisë” së “Zonë e Lirë” (Foto) – TV KLAN

Ndryshimi drastik i “Sofisë” së “Zonë e Lirë” (Foto)

E kemi parë prej kohësh teksa shfaqet në emisionin “Zonë e Lirë”  me flokë të gjata dhe bionde.

Është fjala për Xheni Brahajn, e njohur ndryshe si “Sofia e Zonë e Lirë”.

 

View this post on Instagram

 

New look : @nensi_studio @nensikola_official ❤️

A post shared by Xheni Brahaj 🦁 (@xhenibrahaj) on

Ajo i ka habitur të gjithë teksa është shfaqur në emision brune, duke thyer kështu “traditën” e emisionit.  Prej vitesh në “Zonë e Lirë” të gjitha asistentet kanë qenë bionde dhe vishen me të zeza.

 

View this post on Instagram

 

🖤

A post shared by Xheni Brahaj 🦁 (@xhenibrahaj) on

/tvklan.al

 

Kategori
Lajme nga EmisionetShowBizTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*