“Një grua që rruan këmbët, nuse që qan…”, momentet më pikante të kapura në metro


“Një grua që rruan këmbët, nuse që qan…”, momentet më pikante të kapura në metro

13:09 31/05/2023

Në metro janë fotografuar padyshim momentet më të çuditshme ndonjëherë. Ekzistojnë disa foto që s’ka rëndësi sa herë i shohim, sërish do na bëjnë të qeshim me lot.

Ne kemi gjetur disa nga fotot më pikante për ju:

“Nusja e dëshpëruar”

Të gjithë ëndërrojnë një ceremoni madhështore kur të martohemi. Por ky nuk është rasti i kësaj gruaje e cila u fotografua e vetme në tren me fustan nusërie të bërë pis. Duket dramatike në foto, por në fakt s’është ashtu. E reja ishte veshur kështu për të ndjekur një ndeshje të Liverpool-Chelsea. Ajo ishte martuar atë mëngjes dhe të porsamartuarve iu dhanë bileta për të parë ekipet e tyre të preferuara me kusht që të mos ndryshonin veshjet e tyre. Megjithatë, pse qante ajo? Ndoshta kishte pirë shumë shampanjë!

“I kamufluar”

Njerëzit kanë mënyra të ndryshme për të mos rënë në sy. Por ky person ka dashur të fshihet totalisht me këtë veshje super ekstravagante. Gruaja pranë tij u hutua nga veshja dhe ndoshta pyeti veten pse ai zgjodhi të ulej kaq afër saj.

“S’kemi nevojë për këpucë!”

Kur bëhet fjalë për zgjedhjen e veshjeve për ditën, këpucët janë shumë të rëndësishme. Megjithatë, kjo gjë nuk vlen për këtë grua, pasi ajo vendosi të mbulonte këmbët duke përdorur qese. Ndoshta ajo e gjeti atë të rehatshme dhe me stil, ose nuk kishte para të mjaftueshme për të marrë një pale këpucë, por ne shpresojmë që nuk i ka vrarë shumë këmbët atë ditë.

“Instagram-Realitet”

Vajza në foto realizoi një set fotografik në tren. Fotoja në Instagram nuk duket aq e ngjashme me atë të kapur nga pasagjerët e tjerë.

“Ok, s’kisha kohë!”

Ky është momenti i çuditshëm kur një grua u kap në kamera duke rruajtur këmbët e saj në një stacion metroje në New York./tvklan.al

“Pema e Krishtlindjes edhe në metro!”

“Shumë stil, apo jo?!”

“Lepuri më modern që na kanë parë sytë!”

“Mona Lisa s’ka vdekur?!”

“Me siguri e ka gjumin e rëndë!”

“Një burrë që pikturon njerëzit në metro dhe i bën ata të ndihen mirë”

“E dashuruar me ngjyrat”

“Pasagjeri më interesant”

“Do jetë nxituar kur është veshur”

“Hmmm…”Të ngjashme