Një muaj pas lindjes, këngëtarja fillon ushtrimet për të humbur 22 kilogramëNjë muaj pas lindjes, këngëtarja fillon ushtrimet për të humbur 22 kilogramë

19:20 26/08/2020

Para një muaji, këngëtarja e njohur Ciara dhe bashkëshorti i saj Russell Wilson mirëpritën në jetë djalin e tyre që e pagëzuan me emrin Win.

34 vjeçarja së fundmi ndau për fansat një video nga palestra, duke u shprehur se ka vendosur që të ushtrohet intesivisht, pasi dëshiron të humbasë 22 kilogramë.

“22 kilogramë për të humbur. Nesër do të fillojë planin e stërvitjes. Do të punoj me të vërtetë shumë”.

Ciara dhe Wilson në vitin 2017 u bënë prindër të një vajze, ndërsa këngëtarja nga lidhja e mëparshme është gjithashtu edhe nënë e një djali. /tvklan.al


Të ngjashme