Paris Hilton mbështet lidhjen e re të shoqes së saj Kim Kardashian
Paris Hilton mbështet lidhjen e re të shoqes së saj Kim Kardashian

22:40 21/01/2022

Modelja e njohur: Më vjen mjaft mirë që e shoh kaq të lumtur

Modelja Paris Hilton ka shprehur mbështetjen për lidhjen e re të shoqes së saj të ngushtë Kim Kardashian me aktorin Pete Devidson.

Më vjen shumë mirë që e shoh kaq të lumtur. Ajo duket kaq e bukur dhe e qeshur dhe mendoj se ata janë shumë të lezetshëm bashkë“, u shpreh Hilton. 28-vjeçarja vlerësoi aftësitë e aktorit për të bërë humor të mirë  dhe tha se djemtë që të bëjnë për të qeshur janë të mrekullueshëm.

Çifti më i ri i Hollivudit kanë preferuar ta mbajnë romancën e tyre larg syve të publikut por kjo nuk i pengon aspak fansat të flasin për lidhjen e tyre sa herë iu jepet mundësia.

Kardashian ishte e pranishme teksa Hilton u martua me të dashurin e saj në Nëntor. Bukuroshet janë mikesha prej vitesh.

Klan NewsTë ngjashme