Pas ndarjes, Bella Hadid dhe The Weeknd bëjnë veprimin e papriturPas ndarjes, Bella Hadid dhe The Weeknd bëjnë veprimin e papritur

10:20 03/06/2020

Modelja e njohur Bella Hadid dhe The Weeknd në muajin Gusht të vitit të kaluar i dhanë fund lidhjes së tyre.

Por sipas një burimi, çifti ka filluar sërish të komunikojë me njëri-tjëtrin dhe ekziston mundësia për një ribashkim të mundshëm.

Sipas  një burimi për “Us Weekly“, Bella dhe The Weeknd e kuptuan që nuk mund të qëndronin dot më larg njëri-tjetrit.

Fillimisht romanca mes tyre nisi në vtin 2016 dhe gjatë gjithë kësaj periudhe, marrëdhënia mes tyre ka qenë me ulje dhe ngritje të vazhdueshme./tvklan.alTë ngjashme