Përgjimet, reagon Basha: Rama padrino i krimit, nuk ka më alibi

Përgjimet, reagon Basha: Rama padrino i krimit, nuk ka më alibi

22:55 19/06/2019

Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka reaguar pas publikimit të përgjimeve të tjera të gazetës gjermane “Bild”.

Basha shkruan se tashmë kryeministri Rama nuk ka më alibi dhe largimi i tij dhe asaj që ai e quan bandë është për opozitën një mision kombëtar.

“Edi Rama është padrino i krimit. Tani nuk ka më alibi. Shporrja e tij dhe e bandës së tij në pushtet është mision kombëtar”./tvklan.al
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi