Pranga të riut, dhunoi me sende të forta nënën e tij

Pranga të riut, dhunoi me sende të forta nënën e tij

08:52 05/10/2016

Një i ri është arrestuar nga policia e Elbasanit. Emiljan Dinja është vënë në pranga pasi ka dhunuar nënën e tij.

Ai është arrestuar në flagrancë, ndërsa dhunonte me sende të forta 62-vjeçaren Z.K. Sipas policisë Emiljan Dinja dhunoi nënën pas një grindje mes tyre, ndërsa ishte dhe në gjendje të dehur.

Mbi 30-vjeçarin tani rëndon akuza e dhunës në familje. Ndërkohë e moshuara pasi ka marrë ndihmën mjekësore është jashtë rrezikut për jetën./tvklan.al
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


Grupi