PROGRAMI KLAN PLUS 04 – 10 MARS

PROGRAMI KLAN PLUS 04 – 10 MARS

15:51 04/03/2019

E HENE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1955

14:20 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.57

15:05 CUKUR serial R, ep.109

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.140+141

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.142

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.110

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.58+59

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.62

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 BENI XHENTIL pj.1 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MARTE

08:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.110

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.143+144

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.145

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.111

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.60+61

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.63

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 BENI XHENTIL pj.2 film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E MERKURE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.111

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.146+147

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.148

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.112

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.62+63

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 BEL MONDO emision 8 R

00:30 CUKUR serial R

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:15 ATILA I HUNEVE pj.1 film

05:00 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:30 E PERBUZURA film

E ENJTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.112

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.149+150

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.151

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.113

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.64+65

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.64

01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 ATILA I HUNEVE pj.2 film

04:30 HISTORI DASHURIE film

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E PREMTE

07:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

10:20 SFIDA E GATIMIT emision R

11:20 RUDINA emision

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 SPORT PLUS emision R

13:20 OPINION emision R

15:05 CUKUR serial R, ep.113

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.152+153

18:15 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.154

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 SPORT PLUS emision LIVE

20:00 CUKUR serial premiere, ep.114

20:55 DASHURI BARDH E ZI serial, ep.66+67

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:00 SPORT PLUS emision R

23:35 CUKUR serial R

00:30 CSI NY serial, ep.65

01:15 SULLTANESHA KOSEM serial R

03:00 FAKTORI I KONTROLLIT film

04:30 DASHURI BARDH E ZI serial R

06:00 CSI NY serial R

07:00 ABC STORY dokumentar

E SHTUNE

07:00 SULLTANESHA KOSEM serial R

09:20 CUKUR serial, ep.110

10:10 CUKUR serial, ep.111

11:00 ZONE E LIRE emision R

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 ZONE E LIRE emision R

15:30 SPORT PLUS emision R

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.155

17:25 FAMILJA gameshow 20 R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 BEL MONDO emision 9

20:30 ME QUAJNE TRINITY film premiere

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 NUDO DHE HUMOR kamera te fshehta, ep.13+14

00:05 BEJE film premiere

01:45 SULLTANESHA KOSEM serial R

02:30 CSI NY serial R, ep.62-65

05:30 FEMIJA MBI UJE film

E DIEL

07:10 SULLTANESHA KOSEM serial R

08:00 AVENTURAT NE ODISE serial vizatimor, ep.7+8

08:50 CUKUR serial, ep.112

09:40 CUKUR serial, ep.113

10:25 ME QUAJNE TRINITY film

12:30 LAJME KLAN PLUS

12:55 BEL MONDO emision 9 R

14:00 DUPLEX emision R 18

16:00 LAJME KLAN PLUS

16:35 SULLTANESHA KOSEM serial, ep.156

17:25 XING ME ERMALIN talk show R

19:00 LAJME KLAN PLUS

19:30 HISTORI SHQIPTARE emision

20:30 E DIELA SHQIPTARE talk show R

22:30 LAJME KLAN PLUS

23:05 E DIELA SHQIPTARE talk show R

01:30 SULLTANESHA KOSEM serial R

02:15 HISTORI ME ZHURMUES emision VITI 1956

04:00 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.1

05:30 E KUQJA DHE E ZEZA film, pj.2

LAJMET
Të ngjashme
Delta

UKT