Ronela Hajati me dedikim prekës: Je engjëll…Ronela Hajati me dedikim prekës: Je engjëll…

10:04 27/07/2020

Ronela Hajati është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun. Ajo vazhdimisht sjell këngë të cilat shndërrohen në hite.

Ronela është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, ku vazhdimisht poston për fansat, foto dhe video të ndryshme.

Së fundmi, ajo ka postuar në Instastory një video ku shihet duke udhëtuar me makinë, teksa në sfond dëgjohet kënga e Eneda Tarifës “Ëndërrat do t’i marrë me vete”.

Je ëngjëll, ti je drita ime Babi”, shkruan këngëtarja bashkëngjitur videos.

Kujtojmë se Ronela fatkeqësisht e ka humbur të atin vite më parë./tvklan.al
Të ngjashme