Skënderbeu arrin fitoren e parëSkënderbeu arrin fitoren e parë

18:38 21/11/2020

Mund 2-0 Bylisin në Ballsh

Skënderbeu arriti fitoren e parë në këtë sezon të Superligës. Korçarët mundën 2-0 Bylisin në Ballsh në takimin e javës së tretë.

Kastrioti barazoi 1-1 me Apoloninë. Sot do të luhet edhe derbi i Shqipërisë, Vllaznia- Tirana.

Sfidat e tjera të javës së tretë janë Teuta- Kukësi dhe Partizani-Laçi.

Tv Klan
Të ngjashme