Starton Seria A, Juventus sërish favorit për kampionatin

Starton Seria A, Juventus sërish favorit për kampionatin

14:01 24/08/2019

Starton sot kampionati italian i futbollit. Ndeshja që hap siparin do të jetë ajo mes kampionëve të Juventusit dhe Parmës, e cila do të luhet në orën 18:00.

Në mbrëmje do të zhvillohet takimi tjetër, ai mes Fiorentinës e Napolit. Natyrisht që bardhezinjtë mbeten favoritët për titullin kampion.

Nuk qëndrojnë pas në garën për trofeun dhe Interi me Napolin, që kanë ofruar lojtarë tepër cilësorë gjatë merkatos.

Tv Klan

Të ngjashme
UKT