Video/ A i bërtet bashkëshortja? Përgjigjet Presidenti 


Video/ A i bërtet bashkëshortja? Përgjigjet Presidenti 

21:55 30/12/2017

Përveç anës profesionale, Presidenti Ilir Meta nuk i shpëtoi edhe pyetjeve personale në emisionin “Xing me Ermalin”.

Drejtuesi i emisionit e pyeti Metën nëse i bërtet bashkëshortja Monika Kryemadhi në shtëpi, por Meta zbuloi se i vetmi person që mund të ngrejë zërin në shtëpi është vajza e tyre Era.

“I vetmi person që mund të ngrejë pak zërin është Era, të tjerët janë të përmbajtur. Me Monën nuk shahemi, maksimumi zemër, shpirt.

Ne nuk bëhemi xhelozë për njëri-tjetrin. Monika është zbukuruar dhe tani del edhe më shpesh në TV. Të bukurën e pëlqejnë të gjithë”

, tha Meta.

/tvklan.al
Të ngjashme