Aksidentohet futbollisti i Manchester United

Aksidentohet futbollisti i Manchester United

23:05 21/01/2020

Kjo që po shihni është makina e portierit argjentinas Sergio Romero. Lojtari i Manchester United-it është fotografuar pranë Lamborghinit të tij të aksidentuar që kap vlerën e 200.000 eurove.

Momentalisht ai është në gjendje të mirë shëndetësore dhe fatmirësisht ka shpëtuar pa lëndime. Mediat angleze raportojnë se 32-vjeҫari ka shkuar në stërvitje dhe ka vazhduar axhendën ditore, pavarësisht aksidentit.

Klan PlusGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi