Aktorja e njohur rezulton me koronavirus

Aktorja e njohur rezulton me koronavirus

23:40 16/03/2020

Aktorja e njohur, Olga Kurylenko ka zbuluar se analizat e kryera kanë rezultuar pozitive ndaj koronavirusit dhe për këtë arsye tani është mbyllur në shtëpi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë aktorja, përmes një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

E mbyllur në shtëpi, pasi rezultova pozitive nga koronavirusi. Në fakt, unë kam qenë e sëmurë, për gati një javë. Ethet dhe lodhja janë simptomat e mia kryesore. Kujdesuni për veten dhe merreni këtë seriozisht”, shkruan Olga me një pamje nga dritarja e saj./tvklan.al

Të ngjashme

Grupi

Kallezo