Dy aktorët e serialit “Amaneti” përshëndesin shikuesit e Tv Klan në Shqipëri!


Dy aktorët e serialit “Amaneti” përshëndesin shikuesit e Tv Klan në Shqipëri!

19:41 24/06/2021

Dy protagonistët e serialit turk “Amaneti” që transmetohet premierë ekskluzive në Tv Klan nga e hëna në të shtunë në orën 14:30 kanë dërguar një përshëndetje për të gjithë ndjekësit nga Shqipëria.

Halil Ibrahim Ceyhan dhe Sila Turkoglu kanë nisur një video përshëndetje për të gjithë shikuesit e Tv Klan.

“Përshëndetje Shqipëri! Unë jam Halil Ibrahim Ceyhan. Jemi me ju në serialin “Amaneti” në Tv Klan. Vazhdoni të na ndiqni në televizionin nr.1 në Shqipëri, Tv Klan”.

Përshëndetje Shqipëri! Unë jam Sila Turkoglu. Jemi me ju në televizionin më të mirë shqiptar Tv Klan, në serialin “Amaneti”. Vazhdoni të na ndiqni! Me respekt dhe dashuri!, ka qenë mesazhi që ata kanë përcjell përmes një video të shkurtër. /tvklan.al
Të ngjashme