Eni dhe Genci fituesit e “Dance With Me 5”


Eni dhe Genci fituesit e “Dance With Me 5”

23:53 17/12/2018

Çifti i bashkëshortëve Eni dhe Genci janë shpallur fituesit e edicionit të 5-të të “Dance With Me” në Tv Klan.

Ka qenë një mbrëmje e gjatë, me plot sfida, emocione, por edhe surpriza të shumta. Performancat e tyre bënë që të vlerësoheshin nga juria dhe të fitonin trofeun e këtij edicioni.

E ftuara speciale e finales ishte prezantuesja e famshme italiane Paola Perego, e cila i dorëzoi kupën çiftit fitues, perfomanca e të cilëve mori vlerësimet më të shumta. 

/tvklan.al
Të ngjashme