Loreta Berhami

 • Rudina – Emisioni 11 korrik 2019!

  Të ftuar: Denisa Daka – Avokate Bruno Pollogati – Këngëtar Loreta Berhami – Botuese “Pegi”...
 • RUDINA – EMISIONI 21 QERSHOR 2019!

  Të ftuar: Loreta Berhami – botuese e “Pegi” Don Phenom – Këngëtar (reper) Gëzim Tushi – Sociolog...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 654!

  Muzike / Anxhela dhe Mateus kendojne “Muza ime”! Politike: Debat, Vangjel Dule perballe Arjan Curit! Debati / A mund te jetojme pa tradhetuar? Nje serial ne web per here te pare ne Shqiperi! Gati Miss Skampa! “Po ti kush je”? Muzike / Glejvis kendon “A je e njejta ti”!...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 636

  ILIR META – Politike / Presidenti sipas Ilir Metes! ARJAN CURI dhe ERALD KAPRI – Debati / Si t’u duk Presidenti? EMMANUELLE FAVIER – Panairi i librit / Kur dashurohen dy burrnesha shqiptare! LORETA BERHAMI – Panairi i Librit / Pegi sjell ne shqip nobelistin Ishiguro! KOSTANDIN PULA –...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 611

  Të ftuar: Sajmir Tahiri – Rikthimi… Mekatar apo Kurban? Intervista – “Saja i Monte Kristos” Intervista – “Check up” Intervista – “Politika” Të enjten ish-Kryeministri Sali Berisha e transmetoi “live” në Facebook nga Parlamenti ish-ministrin e Brendshëm Saimir Tahiri.   Ky i fundit, i ftuar sonte në emisionin “Zonë...
 • RUDINA – MIHRIJE BRAHA: VENDIM PER T’U FUTUR NE BIZNESIN E MODES; XUM ALLUSHI: KUJT JA KAM DEDIKUAR KENGEN “PA NGJYRA”

  Të ftuar: Mihrije Braha – Këngëtare, sapo ka prezantuuar linjen: “Mihrije Braha Fashion” Ajo njihet si nje ndër këngëtaret që ka eksperimentuar gjithnjë me stilin apo ngjyrën e flokëve. Sot e ftuar në studion e “Rudina” në Tv Klan ajo tregoi momentin kur ka bërë për herë të parë...
 • OPINION – NGA SHKUESIA TEK NJOHJET ONLINE!

  Të ftuar: Rudina Dembacaj  – Moderatore Gentian Zenelaj – Moderator Zana Guxholli – Pedagoge Ermal Hasimja – Pedagog Arjon Muça – Prezantues Loreta Berhami – Shtëpia botuese “PEGI” Antigona Sejdiu – Prezantuese Disa të dhëna tepër interesante janë publikuar mbrëmjen e kësaj të mërkure në emisionin ‘Opinion’, sa i...
 • KUSH VJEN PER DREKE? – EMISIONI 53

  Të ftuar: Loreta Berhami dhe Aurel Thellimi...
 • Video/ Loreta Berhami tregon si u njoh me bashkëshortin 

  Drejtuesja e shtëpisë botuese ‘Pegi’, Loreta Berhami ishte sot në emisionin “Kush vjen për drekë”, nga ku përveç aftësive në gatim, rrëfeu edhe si u njoh me bashkëshortin argjentinas. Berhami tha se është njohur me të në Paris në një vend ku kishte muzikë latine dhe ata të dy...
 • RUDINA – ALBI NAKO FLET PER DIVORCIN; LORETA BERHAMI MES TIRANES DHE GJENEVES!

  Të ftuar: Albi Nako – Koreograf Loreta Berhami- Botuese, shtëpia botuese “Pegi” Rubrika “Quiz”...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 571

  EDI RAMA – Master of puppets Intervista: “KAZAN MEDIATIK, JO KAZAN MEDIATIK” Intervista: “MODELI I PREFERUAR I EDI RAMËS” Intervista: “NJË KM SI EDI RAMA” Pas 7 vitesh mungesë në studion e emisionit “Zonë e Lirë”, Kryeministri Edi Rama rikthehet në një intervistë me gazetarin Arian Çani, në Televizionin...
 • ZONE E LIRE – EMISIONI 541

  STRESI – Rikthimi i Stresit: ‘E boj temen’ Intervista “NJË HERO SI STRESI” BIG MAMA – Rikthimi i Big Mamës me ‘Milion’ Intervista “BIG MILION” BLENDI FEVZIU – ‘Pushteti’, romani i ri i Fevziut Intervista “FERID PASHA I FEVZOS” Intervista “PUSHTETI SIPAS FEVZOS” LORETA BERHAMI – Pegi, dy histori...
 • OPINION – SHBA, CLINTON APO TRUMP?

  Të ftuar: Dashamir Shehi, Arben Malaj, Blerina Gjylameti, Endrit Yzeiri, Klevis Balliu, Fitim Zekthi, Loreta Berhami Emisioni Opinion në TV Klan ka si temë të mbrëmjes pyetjen se cili nga kandidatët do të jetë fitues në zgjedhjet presidenciale në SHBA, Hillary Clinton apo Donald Trump. Për deputetin e LZHK-së,...
 • RUDINA – VESA LUMA DHE BIG BASTA, JETA E RE SI PRINDER; LIBRAT E SHKOLLES SE JETES!

  Të ftuar: Vesa Luma – Këngëtare Big Basta – Këngëtar Loreta Berhami – Drejtuese e shtëpisë botuese “Pegi”...
Emisione