ndeshjet e superliges

  • Superliga në javën e 30-të

    Të gjitha ndeshjet e javës së 30 të Superligës do të luhen këtë të shtunë. Duke qenë se Partizani thuajse e ka siguruar titullin, në lojë është zona europiane dhe mbijetesa. Të kuqtë do të luajnë kundër Kastriotit që do të bëjë të pamundurën të mos dalë pa pikë...
Emisione