iHeart Radio Music Festival 2020iHeart Radio Music Festival 2020

20:20 22/09/2020

Miley Cyrus lë të gjithë pa fjalë me performancën e saj

Miley Cyrus ka lënë të gjithë me gojë hapur në performancën e saj në iHeart Radio Music Festival 2020. Veshur me të zeza, pjesërisht transparente, Rock dhe shumë seksi, ajo interpretoi Hart of Glass.

Më pas publikoi këtë video në llogarinë e saj në Instagram, që tregon me detaje veshjen, duke shkruar se do ta fshinte shumë shpejt.

Në edicionin e dhjetë të tij, në festival interpretuan emra të njohur si Usher dhe Bon Jovi.

Tv Klan
Të ngjashme