Lajme Tv Klan 11 Maj 2022, ora 15:30
Lajme Tv Klan 11 Maj 2022, ora 15:30

17:08 11/05/2022

#Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 11 Maj 2022 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 11 Maj 2022

Rama: SPAK të bëjë hetime 360 gradë. Të hetojë 21 Janarin. Kallëzojmë 2 kryebashkiakë të PS.

Berisha: Rama të çojë në SPAK çdo prove kundër meje. Ka frikë se Prokuroria po heton aferat e qeverisë

Arrestohet punonjësi i Kadastrës i denoncuar në ‘’STOP’’. Lame: 35 të larguar nga puna në 2022

Vrojtimi i BSH: Covid dhe lufta në Ukrainë përkeqësuan situatën financiare të Shqipërisë

Abazovic ndryshon kursin e Malit të Zi: Duhet të mbështesim ‘’Ballkanin e Hapur’’

Të ngjashme