Lajme Tv Klan 23 Mars 2021, ora 15:30Lajme Tv Klan 23 Mars 2021, ora 15:30

17:03 23/03/2021

Edicioni i Lajmeve Tv Klan 23 Mars 2021, ora 15:30

Spiker:Anjola Hamzaj

Headlines 23 mars 2021

NIS VAKSINIMI I PEDAGOGEVE, MANASTIRLIU: “SPUTNIK V” PER TE MOSHUARIT MBI 80 VJEÇ. ISHP: IDENTIKE ME “ASTRAZENECA”

EKSPERTET: VERA PRITET TE SJELLE NORMALITET PER COVID. NE RRITJE PERSONAT E IMUNIZUAR, BIEN INFEKTIMET

FUSHATA/ REPLIKA RAMA – BASHA PER PJESEMARRJEN E KOMISIONERES GABRIELA NE AKTIVITETIN E PD PER ARSIMIN

PARLAMENTI I HAP RRUGE HIDROCENTRALIT TE SKAVICES. KONTRATA ME AMERIKANET E “BECHTEL”, E NDARE NE 2 FAZA

NDESHJA ME ANDORREN, FUTBOLLISTET: SFIDA ESHTE DELIKATE, POR DO TE LUAJME PER FITORE

NIS EDICIONI I KATERT I “NE KURTHIN E PITER PAN”. SPEKTAKEL DHE TE QESHURA NE EKRANIN E TV KLANTë ngjashme