Ledri Vula publikon këngën e re “Alien”

Ledri Vula publikon këngën e re “Alien”

23:48 25/03/2020

Albumi “10\10”, i këngëtarit Ledri Vula u publikua shumë më herët nga sa ishte menduar, për shkak të përhapjes së koronavirusit.

View this post on Instagram

OUT NOW || ALIEN 👽

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on

Disa nga këngët e këtij albumi, Vula i ka shoqëruar edhe me videoklip. Së fundmi, ai ka publikuar edhe produksionin e ri muzikor “Alien”, e cila është shkëputur nga albumi dhe vjen me një videoklip tejet të veçantë.

Melodia dhe teksti i kësaj kënge është realizuar nga vetë Ledri, kurse muzika është realizuar nga Butrint Bucinca dhe Duja./tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi