Lleshaj për Bashën: I pandehur i shumëfishtë

Lleshaj për Bashën: I pandehur i shumëfishtë

19:20 20/06/2019

Pas deklaratave të Bashës, ka reaguar ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj. Ai theksoi se lideri demokrat vazhdon të hedhë natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve, policisë etj.

“Natën bëhet guerrilas dhe ditën prokuror, ndërkohë që është thjesht një i pandehur i shumëfishtë. Keqardhje për degradimin”, shkruan Lleshaj në rrjetet sociale.

Tv Klan

LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT Doktori