Modelja merr ftesën nga partia politike: Do të shpërqëndroja…

Modelja merr ftesën nga partia politike: Do të shpërqëndroja…

12:51 22/11/2019

Një modele ruse ka refuzuar një post në një parti politike me arsyen se do të shpërqendronte njerëzit. Bëhet fjalë për bukuroshen Maria Liman.

Ajo u cilësua gjatë Kupës së Botës 2018 si një nga fanset më seksi. Së fundmi, Liman ka zbuluar për mediat se i është ofruar të punojë si zëdhënëse për partinë ruse LDPR, por e refuzoi sepse ndjeu se do të ishte “shpërqendruese për njerëzit”.

“Jeta ime është bazuar tek karriera si aktore. Politika nuk më ka interesuar. E kuptoj se si do më shikonin njerëzit dhe nuk është se ia kam idenë kësaj gushe. Nuk dua të jem shpërqendrim për njerëzit”, tha Liman.

Në vitin 2016, 25-vjeçarja mori vëmendjen e mediave me kostumet e saj kreative dhe patriotike në stadiume. Pasi turneu përfundoi ajo vazhdoi të ishte një yll në ngjitje pasi shfaqej shpesh në televizione të ndryshme.

View this post on Instagram

Паша сделал ошибки 🤬 Я так больше не могу 😫 Как меня задолбал этот еб***й холод ❄️ Почему Я не могу выйти замуж за какого-нибудь Антонио Пиздуччи и жить на юге Италии 🇮🇹 катая тесто для пиццы каждый еба***й день 🍕 (с) I can not take it anymore 😫 This f***ing cold so f***ed me ❄️ Why can’t I marry some Antonio Cunttinni and live in southern Italy 🇮🇹 making pizza dough every f***inf day 🍕 (c) #россия #холод #италия #пицца #кулинария #cooking #pizza #cold #autumn #model #body #sexy #hot #super #спорт

A post shared by Мария Лиман Пресс-секретарь (@liman_maria) on

Profili i modeles ruse në Instagram ka mbi 500.000 ndjekës. /tvklan.al
UKT
Grupi
LAJMET

Të ngjashme


UKT
Grupi