“Mos je pak shtatzënë?” Telefonuesja në Telebingo zbulon se Andresa është në pritje të ëmbël

“Mos je pak shtatzënë?” Telefonuesja në Telebingo zbulon se Andresa është në pritje të ëmbël

13:05 25/07/2022

Një telefonuese në puntatën e kësaj të diele në rubrikën e Telebingos tek “E diela shqiptare” në Tv Klan ka zbuluar një lajm të bukur për Andresa Ambrosio. Moderatorja është në pritje të ëmbël.

Fustani i gjerë me printe ka ngjallur dyshime për një shtatzëni dhe telefonuesja nuk ka ngurruar ta komplimentojë dhe më pas ta pyesë, lajm të cilin Andresa e ka pohuar.

Telefonuesja: Andresës i thuaj është bërë shumë e mirë dhe më la nocionin se mos është pak shtatzënë me këtë fustanin?

Ardit Gjebrea: Andresa, e dëgjove zonjën që pyet?

Andresa Ambrosio: Zonja ka të drejtë. Do ta thoja javën që vjen, por e tregoi zonja përpara.

Bashkëpunëtori i saj prej shumë vitesh në “E diela shqiptare” në Tv Klan, Ardit Gjebrea, ka ndarë një foto me Andresën ku shprehet i lumtur për bebushin që do të vijë në jetë:

Sot zbuluam edhe një lajm të bukur: “Andresa pret një beb. Jam shumë i lumtur për të!”, shkruan ai./tvklan.al

Të ngjashme