Ndalohet autori i dyshuar i vrasjes së 30-vjeçarit në Pukë – TV KLAN

Ndalohet autori i dyshuar i vrasjes së 30-vjeçarit në Pukë

Policia ka ndaluar autorin e dyshuar të vrasjes së 30-vjeçarit në Pukë, Petrit Biba, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e 8 Shkurtit. Në pranga ka rënë 25-vjeçari Elderis Dodaj nga Tirana.

I riu ishte në kërkim nga autoritetet, ndërkohë që mësohet se ai është ndaluar mbrëmjen e së shtunës. Dyshohet se ngjarja është aksidentale dhe ka ndodhur nga pakujdesia.

Viktima dhe autori kanë qenë duke luajtur me pistoletë dhe arma u shkrep pa dashje duke lënë të vdekur 30-vjeçarin. Viktima mbeti fillimisht i plagosur, por ndërroi jetë në spital. /tvklan.al

Kategori
KronikeLajmet KryesoreTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione