Nis në Tv Klan seriali turk me Nik Xhelilaj

Nis në Tv Klan seriali turk me Nik Xhelilaj

21:46 27/04/2019

Nën hijen e varfërisë një nënë me 6 fëmijë jetimë, detyrohet të migroje në Stamboll… Ata duhet të heqin dorë nga ëndrrat dhe shpresat, vetëm që të mbijetojnë në një metropol të madh.

Tragjedi njerëzore të shkaktuara nga varfëria dhe diskriminimi, papunësia apo drama e fëmijëve të rrugës.

Një histori dashurie që shkatërron gjithçka.

https://www.facebook.com/serialetvklan/videos/311751339521646/

Çfarë ndodh në periferi të një metropoli me një familje që lufton për mbijetesë?

Një serial dramatik me protagonist aktorin shqiptar, Nik Xhelilaj, një nga rolet e tij më të plotë dhe më të vlerësuar në serialet turke.

“Qyteti i humbur”, nga data 6 Maj, çdo ditë, premierë absolute vetëm në Tv Klan dhe Klan HD. /tvklan.al


Delta
LAJMET

Të ngjashme

KPT
KPT
UKT
UKT
Doktori