Opinion-1.15 miliardë euro!

Opinion-1.15 miliardë euro!

Autori: Blendi Fevziu

21:38 17/02/2020

Të ftuar: Gjergj Buxhuku, Arben Ahmetaj, Mira Pogaçi, Arber Hajdari

Buxhuku: Nuk të fal asnjë para nëse nuk ka një synim politik

1.15 miliardë euro, Fevziu-Ahmetajt: Se mos i merrni dhe…

1.15 miliardë euro, Ahmetaj tregon sa janë dhuratë dhe sa kredi

Si do të menaxhohen fondet e Konferencës së Donatorëve

Dalin shifrat zyrtare të donacionit për Shqipërinë

Pavaresia e Kosoves, 12 vjet me pas!

1,15 Miliard Euro, ja kush dhuroi!
Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Autori: Blendi Fevziu

21:38 17/02/2020


Grupi