Përfshihet nga zjarri fabrika e bojrave


Përfshihet nga zjarri fabrika e bojrave

17:35 09/07/2020

Nuk ka të lënduar, por dëme të shumta materiale

Një zjarr i madh ka përfshirë rreth orës 13:30 një magazinë bojërash në zonën e quajtur “Azotiku”, në qytetin e Fierit.

Nga informacionet paraprake bëhet me dije se nuk ka dëme në njerëz por vetëm materiale.

Në vendngjarje ka shkuar zjarrfikësja dhe shërbimet e policisë në përpjekje për të bërë shuarjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të rënies së zjarrit.

Tv Klan
Të ngjashme