Politikanët mbështesin Kombëtaren në ndeshjen me Greqinë (18 Nëntor 1998)

Politikanët mbështesin Kombëtaren në ndeshjen me Greqinë (18 Nëntor 1998)

10:00 18/11/1998

Politikanë të shumtë si dhe presidenti Rexhep Mejdani e kanë ndjekur gjithë ankth ndeshjen Shqipëri-Greqi në stadiumin “Qemal Stafa”. Astrit Hafizi u prononcua për mediat duke vënë parësore performancën sa më të mirë të lojtarëve dhe jo rezultatin e ndeshjes. Optimist për këtë ndeshje u shpreh dhe Dokle, Milo dhe ministri i kulturës Edi Rama. Ndeshja përfundoi me fitoren e ekipit kundërshtar.

Pamje stadiumi “Qemal Stafa” ndeshja Astrit Hafizi intervistë, kombëtarja zbret nga autobuzi, Rexhep Mejdani me bluzën e Kombëtares, ministri Edi Rama me bluzën e Kombëtares, Namik Dokle, Paskal Milo duke hyrë në stadium./tvklan.alGrupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi