Selena Gomez shtrohet në spital – TV KLAN

Selena Gomez shtrohet në spital

Selena Gomez vazhdon të ketë probleme me shëndetin. Mësohet se këngëtarja është shtruar dy herë në spital brenda disa ditësh, sepse kishte pësuar një çrregullim emocional.

Shkak i këtyre krizave psikike, mësohet se është pikërisht shëndeti i saj fizik, i cili po vjen e përkeqësohet. Transplanti i veshkave që Selena kreu para shumë kohësh, duket se i ka ulur numrin e qelizave të bardha të gjakut.

Kaq ka dashur që kjo gjë të ndikojë në gjendjen emocionale të këngëtares. Megjithatë ajo nuk kishte pranuar që të qëndronte e shtruar në spital, duke dalë kundër vullnetit të mjekëve.

Mediat raportojnë se Selena pësoi një krizë nervore dhe u frikësua shumë dhe nisi të hiqte serumin nga krahu. Ajo aktualisht ndodhet në një qendër trajtimi të problemeve mendore dhe po bën një terapi për sjelljet dialektike, të cilën e ka realizuar edhe më parë.

Klan Plus

Kategori
Klan PlusShowBizTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*