Sot luajnë skuadrat shqiptare


Sot luajnë skuadrat shqiptare

16:29 17/09/2020

Teuta, Laçi dhe Kukësi zhvillojnë ndeshjet e Europa League

Skuadrat e Superligës shqiptare luajnë sot ndeshjet e turit të dytë të Europa Ligës.

Përfaqësimi nis me Teutën pas pak, që pret spanjollët e Granadës në Durrës.

Laçi ka zgjedhur Elbasan Arenën për të luajtur me izarelitët e Hapoel Ber Sheva. Ndeshja nis në orën 19:00.

Kukësi në orën 20:00 do të presë gjermanët Volfsburgut, ekipi më i vështirë në këtë short.

Gjithsesi skuadrat tona shpresojnë të bëjnë një mrekulli tjetër.

Tv KlanTë ngjashme