Tentoi të largonte pitonin nga pema, gruaja rrëfen tmerrin që përjetoi – TV KLAN

Tentoi të largonte pitonin nga pema, gruaja rrëfen tmerrin që përjetoi

“Jam me fat që kam mbijetuar”

Një grua po përpiqej të hiqte një gjarpër nga pema, por ajo që përjetoi ishte eksperienca më e keqe e jetës së saj.

“Ka qenë një eksperiencë e tmerrshme dhe mbaj mend që kam rënë në tokë pa ndjenja. Jam me fat që kam mbijetuar”.

Sue Ambler nga Mission Beach, qytet në Australi pothuajse u mbyt nga një piton, i cili ishte tek një pemë.

Ajo tentoi të zhvendoste gjarprin e madh, por ai iu mbështoll rreth qafës duke i bllokuar të gjitha enët e gjakut, frymëmarrjen, si dhe sytë e saj nxorrën gjak.

Ambler iu drejtua mediave sociale ku ndau eksperiencën e saj si dhe për t’i paralajmëruar njerëzit që të bëjnë kujdes. “Nëse nuk do të kishte ardhur ambulanca për 1 minutë, unë do kisha vdekur. Bëni kujdes”, ka thënë ajo./tvklan.al

 

 

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*