Tifozja e Juventusit nuk përmbahet, nxjerr në pah format bombastikeTifozja e Juventusit nuk përmbahet, nxjerr në pah format bombastike

20:05 26/02/2021

Me një karrierë si modele në Moto GP, Eva Padlock mbetet një prej femrave më seksi të momentit.

Por, përveç eksperiencës në botën e motorëve, bukuroshja spanjolle njihet edhe për pasionin që ka për futbollin, e veçanërisht për skuadrën italiane për të cilën ajo bën tifo, Juventusin, si dhe yllin e kësaj skuadre Cristiano Ronaldon.

36-vjeçarja katalanese numëron 1.8 milionë ndjekës dhe është shumë aktive në rrjetet sociale, teksa poston rregullisht foto ‘hot’, duke nxjerrë në pah format e saj bombastike.

Ndërsa së fundmi ka ndarë me fansat e saj disa selfie tepër provokuese.

Klan NewsTë ngjashme